Gainile

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Gainile

Mesaj  Eliza la data de Dum Apr 12, 2009 6:09 pm

Pai si oamenii nu sunt tot animale?? Rolling Eyes

Eliza
Administrator

Numarul mesajelor : 4971
Varsta : 22
Localizare : Marte

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  deni la data de Dum Apr 12, 2009 6:16 pm

Eu aveam alta parere despre tine.Nu credeam ca vei deveni asa.
deni

Numarul mesajelor : 1674
Varsta : 19
Localizare : bucuresti

Vezi profilul utilizatorului http://www.forum animale.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  Eliza la data de Dum Apr 12, 2009 6:21 pm

Vreau doar sa te fac sa intelegi. Crezi ca mie imi convine chestia asta? Crezi ca mie mi-a fost usor sa ma obisnuiesc cu ideea asta? Iubesc gainile si alte animale pe care oamenii le manaca poate chiar mai mult decat tine. Imi pare foarte rau ca se imtampla asta. Dar asta e viata. Sad

Eliza
Administrator

Sus In jos

Mesaj  Andreea la data de Vin Mai 01, 2009 5:30 pm

Găina este o pasăre domestică; sub formă sălbatică mai trăiește în prezent în Asia de Sud Est, India și Indonezia. Face parte din familia fazanului (Phasianidae), specia Gallus gallus. Este crescută pentru carne și ouă. Masculul găinii se numește cocoș. El este mai mare decât femela, are un cioc ascuțit, penajul multicolor, o creastă roșie și pinteni puternici la picioare.
Andreea

Numarul mesajelor : 943
Varsta : 20
Localizare : Sinaia

Sus In jos

Mesaj  WOoOW la data de Mier Mar 17, 2010 12:51 pm

Eu mi-am cumparat vara trecuta pui. Ii iubesc extraordinar de mult. Acum au crescut. Si ... impreuna cu gainile si cocosii mei, fiecare zi ce trece e tot mai frumoasa, deoarece mi-e exagerat de drag de ei . Chiar ii iubesc gaina dansatoate Wink Si da sa le fie rusine mincinosiler inventatori ai gripei aviare si chiar si porcine. Sunt doar niste prostii pentru a se imbogati. Sa nu va faceti absolut nici un vaccin impotriva greipelor de acest gen , sunt 100 % minciuni. ( Spun asta pentru ca am surse de la care am aflat eu tot adevarul despre aceste gripe ) Si un sfat extraordinr pentru voi toti, cei care aveti atuul iubiri, dragostei fata de necuvantatoare : Dragii mei daca cumva vin " huliganii " aia sa va taie gainile cu motivul ca ar avea gripa aviara , mai bine ascundeti toate gainile pana plec. Ca nu mai poti sa ai intimitate nici in propria ta locuinta. E de rapa totul. Oh my God ! Mad

WOoOW
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Eliza la data de Mier Mar 17, 2010 5:30 pm

Bine ai venit pe forum! Daca vrei sa mai postezi, te-as ruga sa-ti faci cont. Wink

Nu stiu daca e o facatura cu gripele, dar oricum nu le-as da pe mana alora orice ar fi.

Si eu iubesc gainile. I love you Tot asa am avut pui de-aia si nu poti sa nu-i iubesti si cand cresc. Nu-nteleg cum unora le e drag de ei doar cand sunt mici si pe urma ii taie. Evil or Very Mad

Eliza
Administrator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2