Cum am ajuns aici eu,Alexandra,Nina,deni,Andreea :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cum am ajuns aici eu,Alexandra,Nina,deni,Andreea :D

Mesaj  Sarah la data de Joi Sept 03, 2009 9:49 am

Mai demult,acum 1 an,aproape,era un forum,minimax cheers mi-am facut acolo cont,unde am gasit-o pe Andreea,apoi pe alex^^ si pe ionutcucuietu Laughing nu-mi gaseam nume de cont,asa ca intrebasem o prietena,si ea mi-a zis madalina_dragutza Laughing :lol:si asa l-am pus pe asta,de fapt,toti credeau ca ma cheama Madalina,dar de fapt,ma cheama Sarah(sau Carolina,Carla),intr-o zi,s-a inchis forumul Sad eram trista,cautam pe net alte forumuri,ma gandeam ca imi puteam face noi prieteni,si acolo Very Happy Very Happy Very Happy le-am gasit pe Andreea,Alexandra si Nina,care se certau cu o fata,deni
deni se credea vedeta,zicea ca e prietena cu Hannah Montana,Vanessa Hudgens,Britney Spears
Alexandra mi-a zis de forumul ei,forum despre cai,imi facusem cont acolo,si incepeam sa scriu,ne-am facut toate cate un forum ,dar al meu era cel mai mik,cu 160 si ceva de scrisori,unde scriam numai eu,apoi l-am tot batut la cap pe tata ca sa scrie in forum,si nah,isi facuse si el cont,da nu avea el timp de forumul meu,a scris ceva postari,vreo 30 parca scratch atunci era la moda sa fim toate admine,moderatori .Binenteles,eram si eu admin,moderator,si andreea si alexandra si nina,pe toate forumurile aveam acelasi drepturi ,dar forumul meu era cel mai urat,imi alesem o tema urata affraid si intr-o zi asa cand ma certasem cu ele Laughing ce ma apuca pe mine ?
forumul Alexandrei avea 1500 de scrisori ,si yo le-am sters pe toate,niciuna nu stia Rolling Eyes asta sunt eu,azi ma cert,maine ma impac
de asemenea,trebuie sa fii foarte creativ,ca sa realizezi ce am facut eu,am inventat,3 luni,un personaj,diana Laughing si pe atunci,forumul meu devenise popular.dar,m-am simtit prost,adica,nu stiu ,simteam ca am facut bine cand am sters toate posturile,si mie mi-a venit randul sa am forum popular,adica cu 3000 de mesaje,celelalte forumuri,aveau maxim 900,iar eu nu am putut sa stau asa,si l-am sters,dupaia Andreea l-a facut din nou,iar avea alea 3000 de mesaje,dar am sters 2000 ,ca sa am si eu,cat media celorlalte forumuri,si asa au trecut lunile,iar ma uitam pe forumgratuit.imi cautam noi prieteni,atunci a aparut si deni pe forumurile noastre,cu spam-ul bineinteles,si ma uitam pe forumgratuit,si dau la animale,acolo gasesc lumea animalutelor cheers aici mi-am gasit o noua prietena,cu care nu m-am certat niciodata,nu mi-a dat motive,o prietena adevarata!
am vazut ca forumul era pustiu,si le-am adus pe Andreea,Alexandra ,Nina si deni.Si asa am ajuns toate pe un singur forum,acum,principalul forum pe care intru eu,este acesta cheers cheers cheers cheers
Sarah

Numarul mesajelor : 1300
Localizare : pe strada =))

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cum am ajuns aici eu,Alexandra,Nina,deni,Andreea :D

Mesaj  Sarah la data de Joi Sept 03, 2009 12:26 pm

Crazy,tu cum ai ajuns aici ?
Sarah

Numarul mesajelor : 1300
Localizare : pe strada =))

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Crazy_Girl la data de Joi Sept 03, 2009 1:01 pm

Sarah a scris:Mai demult,acum 1 an,aproape,era un forum,minimax cheers mi-am facut acolo cont,unde am gasit-o pe Andreea,apoi pe alex^^ si pe ionutcucuietu Laughing nu-mi gaseam nume de cont,asa ca intrebasem o prietena,si ea mi-a zis madalina_dragutza Laughing :lol:si asa l-am pus pe asta,de fapt,toti credeau ca ma cheama Madalina,dar de fapt,ma cheama Sarah(sau Carolina,Carla),intr-o zi,s-a inchis forumul Sad eram trista,cautam pe net alte forumuri,ma gandeam ca imi puteam face noi prieteni,si acolo Very Happy Very Happy Very Happy le-am gasit pe Andreea,Alexandra si Nina,care se certau cu o fata,deni
deni se credea vedeta,zicea ca e prietena cu Hannah Montana,Vanessa Hudgens,Britney Spears
Alexandra mi-a zis de forumul ei,forum despre cai,imi facusem cont acolo,si incepeam sa scriu,ne-am facut toate cate un forum ,dar al meu era cel mai mik,cu 160 si ceva de scrisori,unde scriam numai eu,apoi l-am tot batut la cap pe tata ca sa scrie in forum,si nah,isi facuse si el cont,da nu avea el timp de forumul meu,a scris ceva postari,vreo 30 parca scratch atunci era la moda sa fim toate admine,moderatori .Binenteles,eram si eu admin,moderator,si andreea si alexandra si nina,pe toate forumurile aveam acelasi drepturi ,dar forumul meu era cel mai urat,imi alesem o tema urata affraid si intr-o zi asa cand ma certasem cu ele Laughing ce ma apuca pe mine ?
forumul Alexandrei avea 1500 de scrisori ,si yo le-am sters pe toate,niciuna nu stia Rolling Eyes asta sunt eu,azi ma cert,maine ma impac
de asemenea,trebuie sa fii foarte creativ,ca sa realizezi ce am facut eu,am inventat,3 luni,un personaj,diana Laughing si pe atunci,forumul meu devenise popular.dar,m-am simtit prost,adica,nu stiu ,simteam ca am facut bine cand am sters toate posturile,si mie mi-a venit randul sa am forum popular,adica cu 3000 de mesaje,celelalte forumuri,aveau maxim 900,iar eu nu am putut sa stau asa,si l-am sters,dupaia Andreea l-a facut din nou,iar avea alea 3000 de mesaje,dar am sters 2000 ,ca sa am si eu,cat media celorlalte forumuri,si asa au trecut lunile,iar ma uitam pe forumgratuit.imi cautam noi prieteni,atunci a aparut si deni pe forumurile noastre,cu spam-ul bineinteles,si ma uitam pe forumgratuit,si dau la animale,acolo gasesc lumea animalutelor cheers aici mi-am gasit o noua prietena,cu care nu m-am certat niciodata,nu mi-a dat motive,o prietena adevarata!
am vazut ca forumul era pustiu,si le-am adus pe Andreea,Alexandra ,Nina si deni.Si asa am ajuns toate pe un singur forum,acum,principalul forum pe care intru eu,este acesta cheers cheers cheers cheers

si cui ar trebui sa ii pese?Laughing
Crazy_Girl

Numarul mesajelor : 1238
Varsta : 22
Localizare : Anglia>Surrey>Croft Manor

Vezi profilul utilizatorului http://cool-place.forumgratuit.ro/index.htm

Sus In jos

Mesaj  Crazy_Girl la data de Joi Sept 03, 2009 1:02 pm

Sarah a scris:Crazy,tu cum ai ajuns aici ?

m-am teleportat LaughingLaughing
Crazy_Girl

Numarul mesajelor : 1238
Varsta : 22
Localizare : Anglia>Surrey>Croft Manor

Vezi profilul utilizatorului http://cool-place.forumgratuit.ro/index.htm

Sus In jos

Mesaj  Eliza la data de Joi Sept 03, 2009 7:04 pm

Ne intereseaza? Rolling Eyes Cos.

asta sunt eu,azi ma cert,maine ma impac
Atunci impaca-te maine cu Crazy. Laughing